
Рюкзак Zibi "BLACK TOTAL" 42,5х30х14,5см ZB.700306 ZB.700306 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Застібка | Змійка |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Вміщує формат А4 |
| Принт | Однотонний |
| Розмір, л | Маленький (до 20) |
| Спинка | М'яка |
| Стиль | Повсякденні |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 1 055,23 ₴

