
Корректор ленточный, 5 * 6мм 12шт в упаковке BM.1079 BM.1079 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Основа | Поліефірна плівка |
| Країна виробник товару | Україна |
| Тип | Коректор стрічковий |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 240,56 ₴

