-3%


Мішура новорічна "Ліхтарик спіральний" 1,3м, діаметр 2см, 20 штук (106645) ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішура новорічна "Ліхтарик спіральний" 1,3м, діаметр 2см, 20 штук (106645) ish
Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Довжина | 1.3 м см |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 143,56 ₴

