
Намет автоматичний каркасний, 121х121 см, висота 93/105см, застібка-блискавка, 2 вікна, сумка MR1528 MR1528 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 0 мм |
| Висота | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки |
| Глибина | 0 мм |
| Призначення | Для вулиці, для дому |
| Країна виробник товару | Китай |
| Тип | Дитячі намети |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 334,72 ₴

