
Настольная игра Colorplast Морской бой 1234 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Вид | Морський бій |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | Вага в упаковці: 1155 г Вага без упаковки: 920 г Габарити без упаковки: 52.5 x 8 x 27 см Матеріал: Пластик, метал |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Комплектація | 1 ігрове поле 8 кораблів 16 снарядів |
| Розміри коробки | 52.5 * 8 * 27 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 53 мм |
| Мова | Російська |
- Ціна: 548,05 ₴

