-3%


Логические блоки 48 шт (по методике Дьенеша) Игротеко 900408 900408 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логические блоки 48 шт (по методике Дьенеша) Игротеко 900408 900408 ish
Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ігротеко |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 0 мм |
| Висота | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 0 мм |
| Дитячий вік | 3 роки |
| Кількість в упаковці, шт | 48 |
| Комплектація | 48 фігур, альбом завданнями, ігри для дитячого колективу, 7 міні-карток із завданнями |
| Матеріали | Дерево, картон |
| Розмір упаковки | 28 х 18 х 6.5 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 618,86 ₴

