
Роликові ковзани розмір 31-34, колеса PU, d колес - 4,5 см 6934-644S 6934-644S ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Діаметр коліс, мм | 45 |
| Для кого | Для дівчаток |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Розмір | 31-34 " |
| Розташування коліс | Квады (quads) |
| Упаковка | Коробка |
| Фіксація ноги | Липучка з затискачем |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 1 310,47 ₴

