
Столик песочный Kinderway с набором и стульчиком 01-121 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinder Way |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип | Столик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 18 мм |
| Дитячий вік | 3 роки |
| Комплектація | Збірний Столик, Стільчик, Озера, Відерце, Ситечко, Совочок, Грабельки, Кульки, 3 Формочки, Аксесуари |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розмір упаковки | 60 * 17,5 * 35 см |
| Країна виробник товару | Україна |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 791,52 ₴

