-3%


Ліхтарик ручний світлодіодний 11х4,5см LED магнітний 15628 15628(113512) ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтарик ручний світлодіодний 11х4,5см LED магнітний 15628 15628(113512) ish
Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ліхтар-брелок |
| Висота | 0 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Тип кріплення | Ручні |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 129,98 ₴

