
Набір маркерів перманентних двосторонніх Luxor "Twin 150 ", чорний колір, товщина 0,7-1 мм, 12 штук 3011 3011 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxor |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 12 |
| Особливості | З ковпачком |
| Тип | Перманентні маркери, набір |
| Товщина лінії, мм | 0.7-1 |
| Упаковка | Коробка |
| Колір чорнила | Чорний |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 186,24 ₴

