
Набір для гри в пінг-понг (2 ракетки, 4 м'ячики) C65310 C65310 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WEINIXUN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 мм |
| Клас | ** Для початківців |
| Стиль гри | Універсальна |
| Упаковка | Коробка |
| Форма ручки | Пряма |
- Ціна: 308,46 ₴

