-3%


Набір для розпису по номерах "Котики на дереві" Ideyka 30х40 см КНО6736 КНО6736 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ідейка |
| Кількість кольорів | 20 |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Призначення | Для дорослих |
| Основа | Холст |
| Тематика | Тварини |
| Тип фарб | Акрилові |
| Упаковка | Коробка |
| Рівень складності картини | 3 |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 216,31 ₴

