-3%


Коляска для кукол MELOGO 63,5*36*73 см 9308 (HT) ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска для кукол MELOGO 63,5*36*73 см 9308 (HT) ish
Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Розміри | |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 мм |
| Дитячий вік | 3 роки |
| Комплектація | Дитяча коляска |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розміри | 52*32*64 см |
| Країна виробник товару | Китай |
| Колір | В асортименті |
- Ціна: 937,02 ₴

