
Ручка масло "Piano" синя 175PT 175PT ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piano |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір |
| Висота | 7 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 12 |
| Тип | Масляні |
| Колір чорнила | Синій |
| Ширина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Синій |
- Ціна: 124,16 ₴

