-3%


Ігровий набір KIDDI SMART - КОВЧЕГ НОЯ (українська мова) 063404 063404 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір KIDDI SMART - КОВЧЕГ НОЯ (українська мова) 063404 063404 ish
Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KIDDI Smart |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Ширина | 0 мм |
| Висота | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Іграшки-каталки |
| Вік | 1 рік |
| Глибина | 0 мм |
| Кількість елементів живлення | 3 |
| Тип | Розвиваючі |
| Тип елементів живлення | AA |
- Ціна: 1 945,82 ₴

