
Доска для рисования магнитная Doloni-toys желто-голубая 013777/1 ish
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Відправка товару:
Термін: 1-2 робочі дні після оформлення замовлення.
Перевізник: Нова пошта.
Контактна інформація:
Інтернет-магазин: irishop com ua
Телефон: 097-901-81-32
Месенджери: Viber , Telegram
Переваги:
Швидке відправлення: Ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів після оформлення.
Надійна доставка: Ми співпрацюємо з Новою поштою, щоб гарантувати швидку та безпечну доставку замовлення.
Зручний зв`язок: Ви можете отримати консультацію по телефону або в месенджерах.
Оформіть замовлення зараз та отримайте товар у найкоротші терміни!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Ширина | 0 см |
| Висота | 0 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 0 мм |
| Дитячий вік | 3 роки |
| Додаткові характеристики | в комплекті: крейда, маркер, мочалка |
| Призначення | Для маркерів і фломастерів |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розміри | 35 х 48 х 7 см |
| Тип | Двосторонні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Установка | Підлогові |
| Колір | Жовто-блакитний |
- Ціна: 618,86 ₴

